Kulturní akce Národního domu Na Smíchově

Den malých obcí

Datum konání akce: 3. listopadu 2015

je odborná konference s doprovodnou výstavou určená starostkám, starostům a ostatním zástupcům měst a obcí, kteří chtějí získat od představitelů ministerstev a státní správy aktuální informace zejména z oblasti financování, dopravní obslužnosti, dotační politiky a dalších.
Program, registrace a další informace na www.triada.cz.
Prostory Národního domu, 9.00-14.00hod.

 

SENIOR PRIX

Datum konání akce: 8. listopadu 2015

je ocenění, které uděluje Nadace Život umělce jako poděkování za celoživotní uměleckou činnost hercům, tanečníkům, operním, populárním i sborovým zpěvákům, orchestrálním i sólovým umělcům.
Slavnostní předávání probíhá v komorní atmosféře v přítomnosti oceněných umělců a jejich příbuzných a blízkých.

 

Mezinárodní festival alpinismu Praha 2015

Datum konání akce: 20. listopadu 2015 - 22. listopadu 2015

Nejvýznamnější akce svého druhu ve střední Evropě založená na přednáškách za osobní účasti největších osobností současného alpinismu, ale i horolezeckých legend. Součástí festivalu bude i tradiční veletrh cestovního ruchu, kterého se zúčastní zahraniční partneři se zaměřením na volnočasové aktivity a také veletrh domácích i zahraničních výrobců a dovozců outdoorového vybavení. Mnoho dalších informací naleznete na www.festivalalpinismu.cz.

 

Kolem světa

Datum konání akce: 28. listopadu 2015 - 29. listopadu 2015

Cestovatelský veletrh, jehož program tvoří přednášky, besedy, taneční vystoupení a doprovodné výstavy. Vystupují i známé osobnosti kulturně-společenského života. Účelem festivalu je sdílení osobních zkušeností všech cestovatelů a fotografů, kteří strávili určitý čas v divoké přírodě nebo mezi etnickými skupinami jiných národů.
28.-29.11.2015, 10-20 hod., 1. patro.
Více informací na www.kolemsveta.cz.

 

Adventní koncert pro seniory

Datum konání akce: 5. prosince 2015

Tradiční předvánoční setkání. Účinkuje dětský pěvecký sbor Rolnička a Baby balet Praha. Součástí akce je prodejní výstava prací dětí ze speciální školy Slunce v Unhošti.
Velký sál, začátek ve 13.30hod.
Vstup volný

 

Aktuality

24/03/2015

KANTORSKÝ BÁL

Přijďte se pobavit a zatančit si v sobotu 28.března. Bál je setkáním učitelů z celé republiky u příležitosti jejich svátku a zároveň vyvrcholením ankety o nejoblíbenějšího učitele - Zlatý Ámos 2015. V programu vystoupí např. skupina Rangers nebo Legendy se vrací s Petrem Šiškou.
Vstupenky objednáte na www.zlatyamos.cz

 

10/03/2015

Talent Prahy 5

Koncert laureátů ceny "Talent Prahy 5" s PKF - Prague Philharmonia.
Dirigent Leoš Svárovský.
Navštivte mimořádný koncert těch nejlepších mladých talentů, kteří se jednou mohou stát významnými osobnostmi hudební scény. Slavnostní koncert se uskuteční 17. března od 19.00 hodin. Vstup je zdarma.

 

O nás     ::     Nabídka prostor     ::      Ke stažení     ::     Rezervace     ::      Kontakty     ::      Aktuality