Kulturní akce Národního domu Na Smíchově

SENIOR PRIX

Datum konání akce: 9. listopadu 2014

je ocenění, které uděluje Nadace Život umělce jako poděkování za celoživotní uměleckou činnost hercům, tanečníkům, operním, populárním i sborovým zpěvákům, orchestrálním i sólovým umělcům.
Slavnostní předávání probíhá v komorní atmosféře v přítomnosti oceněných umělců a jejich příbuzných a blízkých.

 

Festival KOLEM SVĚTA

Datum konání akce: 22. listopadu 2014 - 23. listopadu 2014

Program tvoří přednášky, besedy, taneční vystoupení a doprovodné výstavy, vystupují i známé osobnosti kulturně-společenského života. Festival založil v roce 2003 fotograf a cestovatel Karel Wolf za účelem sdílení osobních zkušeností všech cestovatelů a fotografů, kteří strávili určitý čas v divoké přírodě nebo mezi etnickými skupinami jiných národů.
22.-23.11.2014, 10-20 hod., 1. patro.
Více informací na www.kolemsveta.cz.

 

Koncert ZUŠ

Datum konání akce: 24. listopadu 2014

Koncert dětských pěveckých sborů ZUŠ Klapkova, Praha 8.
Velký sál, začátek v 18.00 hod.
Vstupné dobrovolné

 

Mezinárodní festival alpinismu Praha 2014

Datum konání akce: 5. prosince 2014 - 7. prosince 2014

Festival je již tradiční akcí založenou na přednáškách za osobní účasti největších osobností současného alpinismu, ale i horolezeckých legend, které určovaly vývoj jednotlivých disciplín tohoto krásného sportu. Mezi horolezci a členy odborných alpinistických organizací, kteří do Prahy zavítali, se šíří pozitivní reference. Především díky tomuto faktu se Smíchovský festival alpinismu stal vůbec nejvýznamnější akcí svého druhu ve střední Evropě a v programu se každý rok objevují skutečně zvučná jména. Pokud Vás zajímá program, rezervace a cena vstupenek, pak se dozvíte víc na www.festivalalpinismu.cz.

 

Aktuality

23/10/2014

Kolem světa

je název cestovatelského festivalu, který se koná v našich prostorech o víkendu 22. a 23. listopadu. Procestovat můžete celý svět prostřednictvím reportáží, přednášek, besed a výstav. Více informací na www.kolemsveta.cz.

 

09/05/2014

Křesťanská konference

Pořádá ji Křesťanská misijní společnost spolu s Českou evangelikální aliancí ve dnech 04. až 06. července. Podrobné informace včetně přihlášek na www.kmspraha.cz.

 

O nás     ::     Nabídka prostor     ::      Ke stažení     ::     Rezervace     ::      Kontakty     ::      Aktuality